Najděte si z široké nabídky pronájem bytu z celé České republiky, nebo jiné reality po kterých toužíte a které jsou připravené k bydlení. Široká nabídka. Pokud vám hrozí problémy s exekutory pak jsou pro vás dražby a exekuce nemovitostí a pokud potřebujete poradit jak řešit pak jděte na nemovitosti v exekuci, zajišťujeme velmi rychle a výhodně Prodej nemovitostí v exekuci.

Dražba nemovitosti často dluhy nevyřeší

Částka získaná vydražením nemovitosti se v první řadě použije na zaplacení  výdajů spojených s vymáháním dluhů (např. věřitelovi právníci) a s exekucí. Jakmile jsou uspokojeny pohledávky exekutora a právníků, teprve poté se přistupuje k úhradě původního dluhu.

Není neobvyklé, že částka získaná vydražením nemovitosti zdaleka nepokryje všechny závazky dlužníka. Dlužník tak v nedobrovolné dražbě přijde o nemovitost a dluhů se přitom nezbaví.

Nenechte proto dojít situaci tak daleko. Kontaktujte nás a my vám pomůžeme předejít nedobrovolné dražbě nemovitosti a velkým finančním ztrátám.

Dokážeme efektivně vyřešit prodej nemovitosti zatížené hypotékou i exekucí. Za vaši nemovitost získáte maximální možnou cenu.

Čím dříve začneme váš problém řešit, tím více peněz vám můžeme zachránit. Proto neváhejte a kontaktujte nás bezodkladně. Stačí vyplnit dotazník.

Potřebuji pomoci s řešením exekuce nemovitosti

Kontaktní údaje

Jméno: Přijmení:
Ulice: č.p.:
PSČ: Město:
Okres:
E-mail: Telefon:

Popište nabízenou nemovitost:

Adresa nemovitosti:

Požadovaná cena:
Foto 1:   (ve formátu .jpg)
Foto 2:   (ve formátu .jpg)
Foto 3:   (ve formátu .jpg)Volejte, smskujte, prozvánějte. Pomůžeme! 736 624 307