Najděte si z široké nabídky pronájem bytu z celé České republiky, nebo jiné reality po kterých toužíte a které jsou připravené k bydlení. Široká nabídka. Pokud vám hrozí problémy s exekutory pak jsou pro vás dražby a exekuce nemovitostí a pokud potřebujete poradit jak řešit pak jděte na nemovitosti v exekuci, zajišťujeme velmi rychle a výhodně Prodej nemovitostí v exekuci.

Když hrozí dražba nemovitosti. Exekuční příkaz k prodeji nemovitosti

Skutečnost, že byla soudem nebo soudním exekutorem nařízena exekuce nemovitého majetku, zásadním způsobem omezuje práva vlastníka k nemovitosti. Od chvíle, kdy je vlastníku nemovitosti doručeno usnesení o nařízení exekuce, nemůže vlastník s nemovitostí bez souhlasu exekutora jakkoli nakládat. Nařízení o exekuci, které si z jakéhokoli důvodu nepřevezmete, se podle zákona považuje za doručené po uplynutí deseti dnů ode dne uložení zásilky na poště. Jakékoli právní úkony, které by se vám s nemovitostí v exekuci podařilo provést bez souhlasu exekutora, jsou právně neplatné. Nařízené exekuci se tedy prakticky nelze vyhnout.

Jakmile je jednou nařízena exekuce nemovitosti, vše je nadále již v rukou exekutora, který veškeré úkony směřuje k realizaci dražby nemovitosti. Exekutor jmenuje soudního znalce, který nemovitost ocení. Zpravidla se cena stanoví při dolní hranici cenového rozpětí obvyklého pro danou lokalitu a v daném čase. Z této částky pak exekutor vychází při stanovení nejnižšího podání, tedy vyvolávací ceny. Vyvolávací cena se podle zákona stanoví jako dvě třetiny ceny zjištěné soudním znalcem. V případě, že se nemovitost nepodaří vydražit za tuto cenu, je pro druhé kolo dražby vyvolávací cena stanovena na úrovni jedné třetiny odhadní ceny.

Není tedy divu, že v průměru se ceny, kterých se dosahuje vydražením nemovitostí v nedobrovolných dražbách, pohybují na úrovni 36 % odhadních cen.

Pokud vám hrozí exekuce, nečekejte, až vám exekutor sváže ruce. Jakmile bude exekuce uvalena, budou vám zablokovány účty, obstavena mzda, nebudete moci nakládat se svým majetkem. Předejděte této situaci a obraťte se na nás. Pomůžeme vám zbavit se všech dluhů díky hotovosti, kterou vám nabídneme za vaši nemovitost. Cena, kterou vám nabídneme, je nejvyšší částka, kterou za svoji nemovitost můžete v daném okamžiku získat. Kromě toho vám pomůžeme najít nové bydlení.

Proto neváhejte a kontaktujte nás bezodkladně. Stačí vyplnit dotazník.

Potřebuji pomoci s řešením exekuce nemovitosti

Kontaktní údaje

Jméno: Přijmení:
Ulice: č.p.:
PSČ: Město:
Okres:
E-mail: Telefon:

Popište nabízenou nemovitost:

Adresa nemovitosti:

Požadovaná cena:
Foto 1:   (ve formátu .jpg)
Foto 2:   (ve formátu .jpg)
Foto 3:   (ve formátu .jpg)Volejte, smskujte, prozvánějte. Pomůžeme! 736 624 307